Realitní makléri - Huňady s.r.o., realitná kancelária

Huňady s.r.o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Dušan Huňady

Dušan Huňady

majiteľ realitnej kancelárie

0908 64 35 35

dusan@hunadyreality.sk

Volám sa Dušan Huňady. V realitách pôsobím už viac ako 8 rokov. Mám bohaté skúsenosti s predajom, kúpou a prenájmom bytov, domov, pozemkov, či iných nebytových, skladových, obchodných priestorov a objektov. Za mojím menom a viac ako 150 úspešne ukončenými obchodmi stojí tvrdá, ale za to dobre odvedená práca. Spokojnosť klientov je moja najväčšia odplata. Radosť z vykonanej práce, ako som ľudom pomohol často krát nielen s predajom, ale aj s ďalšími nepredvídateľnými situáciami ma posúva vpred. Oni ma za to z vďaky potešia pozitívnou referenciou, alebo občasne aj drobným prekvapením. Po ukončení obchodu sa po väčšine z klientskeho vzťahu staneme priateľmi. Nakoľko svoju prácu beriem veľmi zodpovedne a s individuálnym prístupom ku každému jednému klientovi, venujem sa výhradne len predaju nehnuteľnosti (realitnej činnosti). Nehrám sa na murára, vodára, elektrikára ani na právnika. Venujem sa jednej činnosti a to na 100%. Profesionálne spolupracujem s advokátskou kanceláriou. Svojím klientom poskytujem všetky potrebné informácie na to, aby sa vedeli správne rozhodnúť s dostatočnou voľnosťou. Na ich otázky reagujem pružne a navrhujem vhodné riešenia. Viem vám ušetriť veľa času i peňazí, no predovšetkým eliminujem stresové zážitky. Chcete mať pohodový predaj bez starostí? Oslovte mňa – šikovného a skúseného makléra, ktorý vždy dotiahne obchod do úspešného konca a to k spokojnosti oboch strán.

Maklér má 26 ponúk
Bc Simona Dzureňová

Bc Simona Dzureňová

asistentka

0948 121 777

kancelaria@hunadyreality.sk

Volám sa Simona Dzureňová. Som asistentka reprezentujúca realitnú kanceláriu HUŇADY REALITY. Som pravá ruka riaditeľa a v realitnej oblasti pôsobím 2 roky. Na túto pozíciu som sa dostala, ako perspektívny mladý človek, ktorý sa rád učí a spoznáva nové veci. Klientom som k dispozícii počas pracovnej doby. Náplňou mojej práce je zabezpečenie plynulého chodu kancelárie. Komunikácia, poskytovanie základných informácii a služieb klientom priamo v kancelárii, ale aj na diaľku je pre mňa samozrejmosťou. Plánujem a organizujem pracovné stretnutia s klientmi. Nie som však, len kancelárska myška, ktorá vidí svetlo sveta iba keď ide na poštu do terénu sa dostanem aj vtedy, keď je potrebné Vašu nehnuteľnosť profesionálne nafotiť, vdýchnuť jej šmrnc a eleganciu. Zastávam názor, že každá nehnuteľnosť si vyžaduje ženskú ruku a v prípade nami spravovaných nehnuteľností je tá ruka moja. Som aktívna, mnohé informácie získavam z vlastnej iniciatívy a spracúvam ich na vlastnú zodpovednosť k Vašej úplnej spokojnosti. Rada Vás s úsmevom privítam v našej kancelárií a okrem vyššie spomínaných služieb ponúknem aj skvelú kávičku.

Maklér má 0 ponúk