Realitní makléri - Huňady reality, realitná kancelária

Huňady reality - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Dušan Huňady

Dušan Huňady

majiteľ realitnej kancelárie

0908 64 35 35

dusan@hunadyreality.sk

Volám sa Dušan Huňady. V realitách pôsobím už viac ako 12 rokov. Mám bohaté skúsenosti s predajom, kúpou a prenájmom bytov, domov, pozemkov, či iných nebytových, skladových, obchodných priestorov a objektov. Za mojím menom a viac ako 200 úspešne ukončenými obchodmi stojí tvrdá, ale za to dobre odvedená práca. Spokojnosť klientov je moja najväčšia odplata. Radosť z vykonanej práce, ako som ľudom pomohol často krát nielen s predajom, ale aj s ďalšími nepredvídateľnými situáciami ma posúva vpred. Oni ma za to z vďaky potešia pozitívnou referenciou, alebo občasne aj drobným prekvapením. Po ukončení obchodu sa po väčšine z klientskeho vzťahu staneme priateľmi. Nakoľko svoju prácu beriem veľmi zodpovedne a s individuálnym prístupom ku každému jednému klientovi, venujem sa výhradne len predaju nehnuteľnosti (realitnej činnosti). Nehrám sa na murára, vodára, elektrikára ani na právnika. Venujem sa jednej činnosti a to na 100%. Profesionálne spolupracujem s advokátskou kanceláriou. Svojím klientom poskytujem všetky potrebné informácie na to, aby sa vedeli správne rozhodnúť s dostatočnou voľnosťou. Na ich otázky reagujem pružne a navrhujem vhodné riešenia. Viem vám ušetriť veľa času i peňazí, no predovšetkým eliminujem stresové zážitky. Chcete mať pohodový predaj bez starostí? Oslovte mňa – šikovného a skúseného makléra, ktorý vždy dotiahne obchod do úspešného konca a to k spokojnosti oboch strán.

Maklér má 16 ponúk
Bc. Simona Dzureňová

Bc. Simona Dzureňová

asistentka

I speak englishmluvim česky

0948 121 777

kancelaria@hunadyreality.sk

Volám sa Simona Dzureňová. Som asistentka reprezentujúca realitnú kanceláriu HUŇADY REALITY. Som pravá ruka riaditeľa a v realitnej oblasti pôsobím už viac ako 5 rokov. Na túto pozíciu som sa dostala, ako perspektívny mladý človek, ktorý sa rád učí a spoznáva nové veci. Klientom som k dispozícii počas pracovných hodín od pondelka do piatku v čase od 8:30 do 17:00. Náplňou mojej práce je zabezpečenie plynulého chodu kancelárie a to po administratívnej stránke. Nie som však, len kancelárska myška, ktorá vidí svetlo sveta iba keď ide na poštu ;-) Do terénu sa dostanem aj vtedy, keď je potrebné Vašu nehnuteľnosť profesionálne nafotiť, vdýchnuť jej šmrnc a eleganciu. Zastávam názor, že každá nehnuteľnosť si vyžaduje ženskú ruku a v prípade nami spravovaných nehnuteľností je tá ruka moja. Som aktívna, mnohé informácie získavam z vlastnej iniciatívy a spracúvam ich na vlastnú zodpovednosť k Vašej úplnej spokojnosti. Rada Vás s úsmevom privítam v našej kancelárií a okrem vyššie spomínaných služieb ponúknem aj skvelú kávičku.

Maklér má 0 ponúk
Peter Dutko

Peter Dutko

realitný maklér

0901 751 888

peter@hunadyreality.sk

Aktívne Vám pomôžem s kúpou, predajom, či prenájmom nehnuteľností. Rád prevezmem Vaše starosti a svojím prístupom a zanietením ich premením na radosti. Moja práca je zároveň mojím koníčkom, preto môžete očakávať plné nasadenie a profesionalitu. Som časovo flexibilný, seriózny, vždy pozitívne naladený a pripravený odpovedať na všetko, čo Vás zaujíma. Čo neviem, rýchlo zistím. Lokalitu Spiša mám v malíčku, keďže tu žijem od narodenia, a preto Vám poradím aj s občianskou vybavenosťou. Teším sa na spoluprácu!

Maklér má 12 ponúk
Mgr.  Veronika Huňady

Mgr. Veronika Huňady

majiteľ realitnej kancelárie

hovorím po slovenskyI speak english

+421908643535

kancelaria@hunadyreality.sk

Maklér má 0 ponúk