REFERENCIE - Huňady reality

REFERENCIE

 

REFERENCIE

 

Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá. Ďakujeme za stovky referencií, ktoré nás posúvajú vpred! ;-)

pán Juraj H. (Spišská Nová Ves) Touto cestou chcem poďakovať REALITNEJ KANCELÁRII za veľmi príjemný a fundovaný prístup pri plnení mojej požiadavky - kúpa nehnuteľnosti. Obzvlášť chcem poďakovať p. D. Huňadymu, ktorý svojím kladným prístupom ku klientovi veľmi milo prekvapil. Môžem len odporučiť túto realitnú kanceláriu ďalej...Spokojný klient ;-)

 

pán Jozef Š. Spolupráca s HUŇADY REALITY bola pri predaji domu na veľmi dobrej úrovni. Komunikácia s p. Huňadym a p. Dutkom bola od stanovenia ceny za dom až po je predaj konštruktívna, vedeli nám dobre a ochotne poradiť. Chcem tiež pochváliť HUŇADY REALITY z prípravy zmlúv a ostatných písomnosti, ktoré boli vždy pripravené na dohodnutý deň a hodinu. Odpredaj rodinného domu z mojej strany prebehol bez problémov na vysokej profesionálnej úrovni, preto odporúčam každému, kto chce predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, aby kontaktoval  HUŇADY REALITY, tak ako som to urobil aj ja. Ďakujem za Vaše služby.

 

manželia Peter a Mgr. Janka D. (Smižany) Vyjadrujeme spokojnosť so službami RK HUŇADY REALITY. Ceníme si spoluprácu, ktorá bola na profesionálnej úrovni. Oceňujeme profesionálny prístup, seriózne jednanie, zrozumiteľnú a vecnú komunikáciu, ústretovosť, flexibilnosť a bezproblémový priebeh pri predaji nehnuteľnosti. Taktiež by sme chceli vyzdvihnúť kvalitné spracovanie prezentácie nehnuteľnosti, ako aj marketing realitnej kancelárie. So službami realitnej kancelárie HUŇADY sme nadmieru spokojní, a na základe vlastneh skúsenosti ju môžeme každému len vrelo odporučiť. 

Ďakujeme za spoluprácu

 

manželia Mgr. Mária a Ing. Peter V. (Spišská Nová Ves) Pekný deň prajem. Skúsenosť, ústretovosť a profesionalita! Takto by som hodnotila prácu Vašej realitnej kancelárie Huňady Reality a celého tímu. Vyzdvihla by som profesionálny a odborný prístup makléra, ktorý sa postaral o predaj mojej nehnuteľnosti a všetko potrebné čo bolo s tým spojené. Servis spokojnosti zákazníka máte vypracovaný na jednotku. Vrelo odporúčam každému, pretože si robíte svoju prácu ukážkovo. Ďakujem veľmi pekne. 

 

Ing. Jozef P. (Harichovce) Chcel by som touto cestou poďakovať realitnej kancelárii Huňady reality za sprostredkovanie kúpy bytu. Veľmi kladne hodnotím ústretový a profesionálny prístup, poradenstvo ako aj hladký priebeh pri samotnej kúpe či kompletnej administrácii spojenej s prepisom nehnuteľnosti. Starostlivosť o klienta je v tejto realitke na TOP úrovni a preto môžem Vaše služby len a len odporúčať a určite ich využijem pri mojich ďalších plánoch do budúcna.

 

Miroslav U. (Spišská Nová Ves) Spolupráca s HUŇADY REALITY bola vynikajúca. Všetko prebehlo bez problémov. Makléri odviedli perfektnú prácu. Komunikácia s nimi bola veľmi dobrá. Po týchto skúsenostiach je samozrejmé, že realitku doporučím svojim priateľom a známym. 

 

Lenka D. (Spišské Vlachy) So službami Vašej realitnej kancelárie som bola spokojná. Páčil sa mi profesionálny prístup, príjemné a priateľské vystupovanie makléra. Oceňujem aj zrozumiteľnosť a trpezlivosť pri vysvetľovaní a odpovedaní na moje otázky. Svojim známym a priateľom Vás rada odporučim. Ďakujem 

 

Alžbeta Š. (Smižany) Rýchle, korektné jednanie RK s klientom. V prípade Ďalšej záležitosti sa na Vás opäť obrátim. 

 

Mária M. (Spišská Nová Ves)

Pozitívne hodnotenie:

- ústretovosť pri jednaní a riešení problémov

- individuálny prístup a ochota hľadať špecifické riešenia pri vzniknutých situáciách klienta

- detailné vysvetlenie jednotlivých ktokov pri procese predaja nehnuteľnosti

- veľkou výhodou je odbremenenie klienta od "doplnkových" aktivít, ktoré súvisia s prípravou / úpravou nehnuteľnosti pred kúpou / predajom (úprava pozemku, vypratanie,...)

- profesionálny, rýchly a príjemný prístup

Ďakujem veľmi pekne

 

Oliver G. (Spišská Nová Ves) HUŇADY REALITY by som určite odporučil každému, ktorý chce jednoducho, bez starostí predať, kúpiť alebo prenajať svoju nehnuteľnosť. Nakoľko máme prostredníctvom známych dlhoročné skúsenosti s touto realitnou kanceláriou a hlavne s pánom Dušanom Huňady. Dušan Huňady je ochotný a stále sa snaží nájsť vhodné riešenie, aby vyhovovalo pre obe strany a nepozná slovo "nie". Jednoducho povedané: rýchlo, jendoducho a hlavne bez starostí! S pozdravom

 

pán Ing. Solár (Košice) Ďakujem za Vaše profesionálne služby. Bol som veľmi spokojný s Vašim prístupom aj flexibilitou riešiť všetky situácie spojené s predajom nehnuteľnosti. Všetko prebehlo korektne a bez problémov, rád v budúcnosti sa obrátim na Vaše služby a veľmi rád Vás odporučím známym a rodine. Ďakujem.

 

pán Závacký (Harichovce) Touto cestou by som sa rád poďakoval tímu realitnej kancelárie HUŇADY za profesionálny prístup a bezproblémový proces predaja nehnuteľnosti. So službami som bol maximálne spokojný. Oceňujem ochotu, ústretovosť, snahu, rýchle jednanie a celkový prístup k spolupráci. Za celkovú spokojnosť vďačím najmä realitnému maklérovi, Petrovi Dutkovi, ktorý mi ochotne pomáhal pri uskutočnení predaja nehnuteľnosti. S vybavovaním potrebných záležitostí som nemal žiadne starosti, keďže zabezpečil všetko, čo bolo potrebné. Služby tejto realitnej kancelárie určite odporúčam a aj v budúcnosti sa obrátim na HUŇADY REALITY. Ešte raz ĎAKUJEM!

 

pán Ing. Chalupecký (Spišská Nová Ves) Keď som sa prvýkrát stretol s p. Huňadym, pôsobil na mňa dojmom vážneho, trochu akoby nedôverčivého človeka. Bol to však iba prvý dojem. Ako som zistil, v skutočnosti počúva, čo mu rozprávate a mysľou už blúdi nad možnosťami a riešeniami. Okamžite vie nájsť riešenie a po dohode už de všetko ako po masle. Rýchle, adresne, profesionálne. Okrem neho, celý kolektív je milý, ústretový a pracuje ako jedna rodina. Určite, tak ako aj ja každý dnes ocení ochotu a profesionálnosť. A keďže nie je, čo vytknúť, v budúcnosti sa na túto realitnú spoločnosť obrátim opäť a rád.

 

pán Ing. Sagula (Spišská Nová Ves) Na úvod by som sa chcel realitnej kancelárii Huňady Reality veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie kúpy domu, ktorá v čase Korona krízy nebola ozaj jednoduchá. Keďže pracujem v zahraničí, momentálna situácia mi žiaľ nedovolila prísť domov na Slovensko. Bola to niekoľko mesačná práca, za ktorú by som chcel osobitne poďakovať pánovi Dušanovi Huňadymu, taktiež jeho skvelému tímu, ktorí sa o všetko od A po Z postarali, za super 3D obhliadku, ktorá bola pre mňa veľmi dôležitá. Sám by som sa do tejto kúpy nepustil. Za mňa veľká spokojnosť, realitnú kanceláriu Huňady Reality môžem len a len odporučiť."

 

pán a pani Šimco (Spišská Nová Ves) Maximálna spokojnosť so službami. Realitný maklér p. Dutko bol veľmi príjemný a ochotný. Všetko šlo hladko, bezproblémovo. Môžem vrelo doporučiť. 

 

pán Závacký (Harichovce) So službami realitnej kancelárie som bol veľmi spokojný. Rýchle jednanie. Príjemný prístup. S maklérom Petrom Dutkom som bol veľmi spokojný. Realitnú kanceláriu Huňady Reality môžem len odporučiť. 

 

pani Slezáková (Spišská Nová Ves) So všetkým som bola veľmi spokojná. Ďakujem za služby realitky HUŇADY.

 

pani Švarcová (Spišská Nová Ves) Ak by som predávala ďalšiu nehnuteľnosť, tak jedine cez reality HUŇADY!!!

 

pán Pavlík (Domaňovce) Som veľmi spokojný od začiatku so spojením s REALITY HUŇADY až po sprostredkovanie predaja bytu. Ochota na 100%. 

 

pán Ing. Burčík (Spišská Nová Ves) Veľká spokojnosť so službami realitnej kancelárie. Ďakujeme p. Huňadymu za rýchle jednanie a vybavenie. 

 

pani Hovančíková (Spišská Nová Ves) Služby Vašej realitnej kancelárie HUŇADY REALITY som využila po prvýkrát a bola som s nimi spokojná. Realitný maklér mi zodpovedal na všetky moje otázky ohľadom kúpy nehnuteľnosti a vyšiel mi v ústrety či už pri realizácii obhliadky alebo samotnej kúpy nehnuteľnosti. Vrelo doporučím Vašu RK HUŇADY REALITY aj svojím známym a teším sa niekedy opäť na spoluprácu. Prajem veľa spokojných klientov. S pozdravom

 

Henrieta Sopková (Spišská Nová Ves) Veľké ďakujem realitnej kancelárii HUŇADY REALITY, so službami som bola mimoriadne spokojná, rýchle vybavenie všetkých náležitostí, ústretovosť, ochota, profesionálny prístup. Vrelo odporúčam Vašu kanceláriu mojim známym. 

 

Ing. Alena Mochnáčová (Košice) Veľká spokojnosť so službami realitnej kancelárie HUŇADY REALITY, výborná komunikácia na úrovni a ústretovosť osobne p. Dušana Huňadyho, napriek sto problémom, ktoré vznikli korona krízou. Oceňujem profesionálny prístup a odbornosť. Veľkým plusom je virtuálna prehliadka nehnuteľností, čiže viete do čoho idete a máte určitú predstavu. Odporúčam spoluprácu so skúsenými profesionálmi :-)

 

pani Vadelová a pani Bosáková (Novoveská Huta) Touto cestou by sme sa Vám chceli poďakovať za zrealizovanie predaja rodinného domu v Novoveskej Hute na Kvetnej ul. 17. Zo službami sme boli spokojní. Ďakujeme

 

manželia Kupčovci (Spišská Nová Ves) So službami som bola nadmieru spokojná. Mám skúsenosti aj s konkurenčnými realitnými kanceláriami a v porovnaní s nimi je práca HUŇADY REALITY precíznejšia. Vo všetkom sme boli realitným maklérom usmernení, všetky "papierovačky" vybavila kancelária za nás. Realitnú kanceláriu HUŇADY REALITY vrelo odporúčam svojim známym. 

 

Mgr. Mariana Zajacová (Smižany) Ďakujem celému tímu realitnej kancelárie HUŇADY REALITY za rýchle vybavenie všetkých náležitostí, ktoré sa týkajú predaja a kúpy nehnuteľnosti. S pozdravom M. Zajacová. PS: Vaše služby budem odporúčať svojím priateľom.

 

Magdaléna Sopková (Spišská Nová Ves) Profesionálny prístup k zákazníkovi a vynikajúca spolupráca. Odporúčam služby HUňADY REALITY aj svojim známym. 

 

Alena Širilová (Teplička) Chcem sa poďakovať realitnej kancelárii za pohodovú kúpu bytu, ústretovosť, ochotu, ľudský a profesionálny prístup. Odporúčam túto realitnú kanceláriu všetkým, ktorí chcú kúpiť, predať alebo vymeniť svoju nehnuteľnosť. Prajem Vám veľa úspechov v ďalšej práci a spokojných klientov.  

 

Jozef Sabadín (Spišské Tomášovce) So službami realitnej kancelárie HUŇADY REALITY som bol nadmieru spokojný. Kúpa domu sa síce časovo natiahla kvôli nezapísaným budovám prislúchajúcim k domu avšak tím HUŇADY REALITY promptne zabezpečil všetko, čo bolo potrebné (geometrický plán, súhlas obce so zápisom stavieb a ostatné) a čo nakoniec viedlo k schváleniu hypotekárneho úveru s následným čerpaním. Napriek mojej vnútornej nespokojnosti, ktorá u mňa zo začiatku prevládala si dnes pri odovzdaní domu uvedomujem, že tím realitnej kancelárie intenzívne bojoval s úradníckou byrokraciou viac ako 3 mesiace, za čo im patrí už dnes uznanie a jedno veľké ĎAKUJEM. Pri mojom pracovnom vyťažení by som už dávno riešil kúpu inej nehnuteľnosti!

 

Štefan Dzurej (Spišská Nová Ves) Som spokojný.

 

Manželia Pekarčíkovci (Spišská Nová Ves) Príjemné prostredie Reality – Huňady kancelárie nás milo prekvapilo. Uskutočnili sme tam 15.05.2019 predaj našej nehnuteľnosti. Realitný maklér p. D. Huňady nás milo a profesionálne prijal a previedol danú transakciu. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov celému osadenstvu realitnej kancelárie Reality – Huňady.

 

Marek Krivák (Spišská Nová Ves) Bol som veľmi spokojný s prístupom, realitným maklérom, ako aj s predajom nehnuteľnosti. Veľmi rád budem odporúčať túto realitnú kanceláriu svojím známym a priateľom, keď budú predávať svoju nehnuteľnosť.

 

Peter Vojtila (Spišská Nová Ves) Pri odovzdaní bytu sa vyskytli určité časové posuny, ktoré vyplynuli skôr zo strany predávajúceho, takže som spokojný so službami realitnej kancelárie ako aj s profesionálnym prístupom realitného makléra. Keď bude príležitosť poradiť známym alebo rodine, budem Vás odporúčať – skúsenosť a profesionalita !

 

Lukáš K. s partnerkou (Spišská Nová Ves) Radi by sme sa poďakovali za nadštandardné služby, ktoré nám poskytla táto realitná kancelária. Obzvlášť veľká vďaka patrí nášmu maklérovi p. Dušanovi Huňadymu, ktorý ako sa hovorí „sa doslova a do písmena“ postaral o plynulý priebeh kúpy nášho bytu k úplnej spokojnosti. Od samotnej profesionálnej obhliadky, poskytnutých informácií, zabezpečenia právneho servisu až po sprostredkovanie hypotek. poradenstva u p. Barabasovej, odborníčky ktorej by sme sa touto cestou taktiež chceli poďakovať za profesionálnu odvedenú prácu. Samotné odovzdanie nehnuteľnosti prebehlo bez akýchkoľvek komplikácii. Realitná kancelária za nás dokonca podá aj daňové priznanie z nehnuteľnosti. Tento kompletný servis hodnotíme na jednotku. Pána &Huňadyho a jeho tím budeme jednoznačne odporúčať svojím známym ako profesionála, ktorý sa v oblasti realít stopercentne vyzná a prácu si robí perfektne. Na záver sa chceme ešte raz poďakovať, že ste nám splnili sen o spoločnom bývaní.

 

Zuzana L. (Spišská Nová Ves) Ďakujem realitnej kancelárii za to, že mi pomohla získať nové bývanie. Spolupráca s Vami bola bezproblémová. Žiadne negatívne podnety k Vašej spoločnosti nemám, práve naopak všetko prešlo „ľahko“. Ešte raz ďakujem.

 

manželia Chomovci (Smižany) Vysoká spokojnosť, komunikácia a spätná väzba bola vždy na úrovni pri každej ukážke (obhliadke) bytu. Príprava zmluvy a dodatkov – spokojnosť na jednotku :-)

 

Stanislavová a p. Sabó (Rudňany) Ďakujem tímu, menovite pánovi Škarupovi za vysoko profesionálny prístup počas zabezpečovania jednania o prenájom bytu v Smižanoch. Vysoko hodnotím profesionálny prístup a vedomosti týkajúce sa realitného trhu. Doporučujem Tím všetkým záujemcom o ich služby.

 

Alexandra V. (Sp. Nová Ves) S priebehom kúpy nehnuteľnosti som spokojná. Realitnú kanceláriu určite odporučim rodine aj známym.

 

Viera Jánošíková (Sp. Nová Ves) Vaša spoločnosť má veľmi dobré spracované ponuky nehnuteľnosti. Virtuálna prehliadka umožňuje prezrieť si dôkladne nehnuteľnosť a na obhliadku tak ide človek už takmer rozhodnutý pre kúpu. Čiže maklér urobil dobrú prácu už na začiatku. Taktiež počas celej realizácie obchodu sa s maklérom spolupracovalo výborne. Chválim aj prácu jeho asistentky. Služby realitnej kancelárie som využila prvýkrát a som spokojná. Určite ju budem svojim známym odporúčať.

 

Viera Jánošíková (Sp. Nová Ves) Realitnej kancelárii nemám čo vytknúť. Makléri pracovali rýchlo a profesionálne. Služby a prezentáciu nehnuteľnosti na stránke spoločnosti hodnotím výborne. Svojim priateľom budem určite doporučovať.

 

Zdenka P. (Bystrany) Služby RK boli na úrovni, maklér mal dostatok skúseností. Od obhliadky až po ukončenie procesu predaja bola možnosť sa stretnúť, prediskutovať čo bolo potrebné.

 

Beáta G. (Levoča) Spoluprácu s realitnou kanceláriou hodnotíme pozitívne. Práca p. Huňadyho bola na profesionálnej úrovni. Veľmi dobrá komunikácia, odbornosť, ochota a srdečnosť. Chceme oceniť Váš prístup, rýchlosť jednania. Môžeme len odporučiť. Ďakujeme za Vaše služby.

 

Ľudmila G. (Krompachy) S prácou maklérov som veľmi spokojná, sú ústretoví  spolupracovalo sa s nimi dobre počas 24 hod.

 

manželia Lovasoví (Smižany) Veľká spokojnosť, rýchle jednanie, ústretovosť, len odporúčame !!! Ďakujeme.

 

Iveta K. (Sp. Nová Ves) Som veľmi spokojná.

 

Peter J. (Krompachy) S prácou maklérov som veľmi spokojná, sú ústretoví spolupracovalo sa s nimi dobre počas 24 hod.

 

manželia Ďorkovci (Krompachy) S priebehom sme spokojní. Všetko prebiehalo podľa možností dobre. Odporučilo by sme Vás aj našim známym ak by to bolo možné. Ďakujeme.

 

Mária P. (Odorín) So spoločnosťou som bola veľmi spokojná. Náš maklér pán Marián Burlas, ako aj riaditeľ spoločnosti pán Huňady, boli vždy ochotní pomôcť a poradiť. Určite by som realitnú kanceláriu odporučila svojim známym.

 

Drahoslava I. (Sp. Nová Ves) Myslím, že kancelária, ktorú vedie p. D. HUŇADY zodpovedá poctivosti a rýchlosti práce, ktorú ponúka. V spolupráci s pracovníkom „p. BURLASOM“ som sa cítila naozaj ako V.I.P. Realitná kancelária a jej zamestnanci na čele s p. majiteľom by mali byť vzorom a príkladom jednania s klientom pre všetky realitky v meste Sp. Nová Ves. Za príkladnú pomoc a vybavenie mojej záležitosti im patrí moja srdečná vďaka! Odporúčam všetkým, neoľutujete!!! Ďakujem.

 

Jozef Č. (Košice) Veľmi spokojný za rýchlu a serióznu spoluprácu.

 

Anna B. (Nov. Huta) Ďakujeme tímu za kvalitný, rýchly a bezproblémový predaj rodinného domu. Určite môžeme vrelo odporúčať.

 

Mgr. Anna P. (Sp. Nová Ves) Odporúčam túto agentúru. Spokojná so sprostredkovaním a službou.

 

Luo Y. (Sp. Nová Ves) Bol som veľmi spokojný ako s prístupom ku klientovi, tak aj s vybavovaním všetkých náležitostí, čo sa týkajú predaja.

 

Ľubomír T. (Sp. Vlachy) Celkovo som spokojný s celým prístupom a profesionálnym postojom a ústretovosťou makléra p. Huňadyho a ďakujem za trpezlivosť a cenné rady. Určite odporúčam využiť túto realitnú kanceláriu. Ďakujem. S priateľským pozdravom Tomčík.

 

Ing. Beáta K. (Sp. Nová Ves) Chcem sa poďakovať realitnej kancelárii, konkrétne jej riaditeľovi p. D. Huňadymu za profesionálne zabezpečenie predaja bytu po mojej mame. Bola som veľmi spokojná a služby tejto realitnej kancelárie by som odporučila priateľom alebo známym pri predaji nehnuteľnosti.

 

Marcela T. (Sp. Nová Ves) So službami som veľmi spokojná, odporúčam aj iným klientom.

 

Mgr. Ľubica K. (Sp. Nová Ves) So službami realitnej kancelárie som spokojná. Príjemné vystupovanie, rýchle vybavenie.

 

manželia Frankoví (Sp. Nová Ves) S kúpou bytu prostredníctvom p. Huňadyho sme spokojní. Stále nám bol nápomocný, keď sme niečo nevedeli ochotne nám to vysvetlil. Ochotne upravil keď sa nám niečo nepáčilo v kúpnej zmluve. Do budúcna určite budem odporúčať realitnú kanceláriu svojim priateľom a známym.

 

manželia Murínoví (Sp. Nová Ves) So službami v realitnej kancelárie sme boli maximálne spokojní. Všetko prebehlo hladko, rýchlo so všetkým nám poradili a pomohli. Bol nám priradený realitný maklér Dušan Huňady, ktorý bol ústretový a ochotný a určite ho budeme odporúčať naším priateľom. A taktiež realitnú kanceláriu. Vaši spokojní klienti.

 

Mgr. Ľubica K. (Sp. Nová Ves) Celé stretnutie s maklérom Dušanom Huňadym prebehlo spokojne a zrozumiteľne. Som spokojná so službami realitnej spoločnosti. Ďakujem.

 

Michal F. (Hrabušice) So službami RK som bol veľmi spokojný. Pán Huňady bol počas celého procesu kúpy bytu ochotný, flexibilný a spoľahlivý. Je to naozaj spoľahlivá realitná kancelária, ktorú budem odporúčať aj svojim známym a priateľom.

 

Denisa G. (Sp. Nová Ves) S kúpou bytu prostredníctvom RK, konkrétne cez p. Huňadyho som bola veľmi spokojná. Oceňujem jeho ochotu a flexibilitu, vždy ochotne odpovedal na všetky moje otázky, do detailu všetko vysvetlil, jednal otvorene. RK budem odporúčať.

 

Mária C. (Sp. Nová Ves) So službami realitnej kancelárie som bola veľmi spokojná. Chcela by som sa poďakovať za ochotu, trpezlivosť a rýchle vybavenie p. Dušanovi Huňadymu a jeho asistentke, ktorí sa postarali o bezproblémový priebeh predaja môjho bytu. Nehnuteľnosť som zo začiatku predávala prostredníctvom troch realitných kancelárií, avšak vďaka trefným argumentom makléra a poskytovaným službám v rámci predaja som sa rozhodla pre túto realitnú kanceláriu. Služby tejto realitnej kancelárie budem určite odporúčať aj svojim známym. 

 

manželia Kolcúnoví (Hrabušice) Realitná kancelária v Spišskej Novej Vsi pod vedením p. Huňadyho ponúka klientom kompletný, profesionálny servis. Pán Huňady, ktorý sa nás ujal, pristupoval k svojej práci veľmi ochotne a flexibilne. Dokázal nám veľmi rýchlo ponúknuť hneď niekoľko nehnuteľností, splňujúcich naše požiadavky. Následný servis prebiehal vynikajúco, z našej strany si vyžadoval minimálnu aktivitu. Realitná kancelária v úzkej spolupráci s finančnou poradkyňou sa postarali o kompletnú dokumentáciu – od žiadosti o úver v banke, cez znalecký posudok, kúpno – predajnú zmluvu až po zápis do katastra. Komunikácia pracovníkov realitnej kancelárie s nami prebiehala vždy otvorene, bola ústretová a proklientská. Ak budeme v budúcnosti kupovať alebo predávať nejakú nehnuteľnosť určite sa zase obrátime na pána Huňadyho a jeho realitnú kanceláriu v Spišskej Novej Vsi. 

 

Michal P. (Rimavská Sobota) Prístup RK a jeho práca bola profesionálna. Bol som s jeho prácou maximálne spokojný. Určite jeho prácu budem odporúčať aj ďalej.

 

Monika H. (Hniezdne) S kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom RK pána Huňadyho som spokojná. Rýchle jednanie a vybavenie.

 

Ing. Radovan P. (Sp. Nová Ves) Veľmi spokojný.

 

Ľudovít K. (Smolnícka Huta) S kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom tejto spoločnosti som spokojný všetko prebehlo v poriadku rýchlo, rýchle jednanie, ústretovosť. Ďakujem.

 

Peter H. (Sp. Nová Ves) Prehliadka aj samotný prevod prebehol v poriadku.

 

Milan Š. (Sp. Nová Ves) Prostredníctvom tejto real. kancelárie som zakúpil už druhú nehnuteľnosť. Už po prvej uzavretej kúpnej zmluve som vedel, že ak raz budem potrebovať pomoc pri sprostredkovaní kúpi nehnuteľnosti, obrátim sa na túto realitnú kanceláriu. Hovoria za nich ich skúsenosti na trhu realít a ich výsledky. Jednanie pána Huňadyho bolo od začiatku presné a vecné a ako sa hovorí, nesnažil sa natierať med popod fúzy. Hneď pri prvej obhliadke hovoril otvorene o stave nehnuteľnosti, všetky plusy ako aj mínusy boli ukázané, hodené na stôl. Žiadny nátlak a ani žiadne prehováranie. Na môj dotaz o možnostiach financovania reagoval veľmi rýchlo a hneď na druhý deň som mal termín s ich úžasnou hypotekárnou poradkyňou. Tá mi vysvetlila všetky moje možnosti, a keďže nie som žiaden ekonóm, poradila mi, čo by bolo v mojom prípade najlepšie. Po mojom rozhodnutí danú nehnuteľnosť kúpiť sa pán Huňady pustil do vybavovania všetkých dokumentov, kde mi veľmi osobne pomohol, keďže pracujem dlhodobo v zahraničí a nemám ani páru kde, čo, a ako by som mal vyplniť, overiť, odniesť atď. Samozrejme pri tom množstve papierov a potvrdení sa stalo, že sa niečo ešte muselo doložiť. V týchto veciach zastúpila dokonale pána Huňadyho jeho asistentka, ktorá ma usmernila v daných veciach. Do tretice budem určite voliť túto realitnú kanceláriu, ktorá spĺňa moje predstavy o maklérskych službách. Tie ma sprevádzali od začiatku až do odovzdania nehnuteľnosti s potrebnými dokladmi. S pozdravom

 

Šimková (Sp. Nová Ves) So službami realitnej kancelárie som bola spokojná, vzhľadom na rýchle jednanie a ochotu makléra p. Huňadyho.

 

Vlasta K. (Sp. Nová Ves) So službou som bola spokojná aj s prístupom realitného makléra p. Dušana Huňadyho. Odporučila by som služby kancelárie svojim priateľom a známym. S pozdravom.

 

Miroslav P. (Hnilčík) So službami realitnej kancelárie som bol veľmi spokojný. Chcel by som sa poďakovať konkrétne maklérovi p. Dušanovi Huňadymu za jeho trpezlivosť, ochotu a odborný prístup. Jeho služby bola doslova „exkluzívne“. Bez akýchkoľvek problémov mi poslal katastrálnu mapu a aktuálny list vlastníctva. Nezavádzal ľudí neexistujúcimi ponukami. Išlo naozaj o aktuálnu ponuku. Kúpa pozemku prebehla, tak ako sme sa dohodli na začiatku. Bol naozaj ústretový. Vzhľadom na to, že som bol v zahraničí to veľmi oceňujem, čím mi ušetril nielen náklady spojené s prepravou, ale aj môj čas a tak som sa mohol venovať svojej práci. Ak by som v budúcnosti plánoval predať alebo poprípade kúpiť nejakú nehnuteľnosť určite sa obrátim na túto realitnú kanceláriu, ktorú budem určite odporúčať, ako aj samotného makléra svojim známym.

 

Jozefína T. (Michalová) S predajom domu som spokojná. Práca makléra bola na dobrej úrovni. Prezentácia + obhliadka domu bola na vysokej úrovni. Ďakujem za odborný prístup. Trvanie predaja prebehlo k mojej spokojnosti.

 

Peter Ď. (Sp. Nová Ves) Maximálna spokojnosť.

 

Monika S. (Sp. Nová Ves) Spokojnosť, rýchla vybavenosť potrebných vecí a dobré poskytovanie informácií.

 

Michal K. (Sp. Nová Ves) Dobrý deň, chcel by som veľmi poďakovať Dušanovi Huňadymu za vysoko profesionálny a empatický prístup pri predaji. Bezproblémová super komunikácia od prvého stretnutia až ku kúpe bytu. Ďakujem.

 

Lucia L. (Sp. Nová Ves) Realitný maklér bol maximálne efektívny, zodpovedný, ústretový a špičkový vo svojom odbore. Túto realitku sme si vybrali hlavne preto, lebo je podľa mňa najsilnejšia a najosvedčenejšia v Spišskej Novej Vsi a druhá vec je, že Dušan Huňady je môj sused a vedela som, že je spoľahlivý a takáto kombinácia ma zaujala a vedela som, že volím správne. Ďakujeme za veškerú pomoc, podporu s výberom sme maximálne spokojní a určite vás ako realitnú kanceláriu a ako aj makléra Dušana Huňadyho budeme odporúčať ďalej. Jedno velikánske ďakujeme.

 

Peter F. (Sp. Nová Ves) Bol som spokojný so službou realitnej kancelárie.

 

manželia Fejedelemoví (Sp. Nová Ves) Sme veľmi spokojní.

 

Stanislav S. (Sp. Nová Ves) S realitnou kanceláriou sme veľmi spokojný, so spoluprácou pána Huňadyho. Vzhľadom na moju spokojnosť budem vašu realitnú kanceláriu odporúčať ďalej.

 

Veronika Ch. (Sp. Nová Ves) Ďakujem realitnej kancelárii a hlavne pánovi Huňadymu, ktorý nám pomohol s celým procesom kúpy nášho bytu. Kúpa prebehla bez komplikácií a v poriadku, preto by som vašu realitnú kanceláriu odporučila aj svojím známym.

 

manželia Kuchárovci (Sp. Nová Ves) S realitnou kanceláriou sme veľmi spokojní. Bezproblémová komunikácia, korektný prístup, pomoc od realitného makléra a vybavenie všetkých potrebných dokumentov aj vďaka šikovnej asistentke. Vašu realitnú kanceláriu hodnotíme číslo 1 * a určite ju budeme odporúčať ďalej aj makléra so svojím tímom.

 

Ing. Ivan M. (Smižany) Spoluprácu s p. Huňadym hodnotím ako vysoko profesionálnu a s procesom nákupu nehnuteľnosti pre našu spoločnosť Herbe Drug s.r.o. spokojný.

 

MUDr. Ruth P. (Bratislava) S realitnou kanceláriou mám len dobrú skúsenosť, nemám čo vytknúť. Spolupráca s p. Huňadym bola bezproblémová, so službami realitnej kancelárie som bola veľmi spokojná.

 

sestry Bašistové (Krompachy) S realitnou kanceláriou, konkrétne pánom Huňadym a sekretárkou/asistentkou sme boli veľmi spokojní pri kúpe bytu. Úžasný prístup, ochotný a hlavne milý personál. Želáme veľa úspechov a ďakujeme za spoluprácu.

 

Dominik Z. (Teplička) Nakoľko sme boli nesmierne spokojný s vaším rýchlym a korektným jednaním, budeme odporúčať všetkým známym vašu spoločnosť. Prajeme vám do budúcna veľa úspechov.

 

Mgr. Beáta G. (Levoča) S realitnou kanceláriou som bola spokojná. Veľmi milá komunikácia. Rýchle vybavenie predaja. Chcem sa poďakovať p. Huňadymu za kvalitné a promptné riešenia, profesionálny prístup, ochotu a ústretovosť. Ďakujem za spoluprácu, každopádne budeme radi aj v budúcnosti využívať vaše služby.

 

Miloš M. (Olcnava) Ohodnotenie len to najlepšie 5* - flexibilita, rýchlosť.

 

Tomáš B. (Sp. Nová Ves) S realitnou kanceláriou sme boli spokojní, obzvlášť so spoluprácou s pánom Huňadym, ktorý vedel poradiť a taktiež nasmerovať na správny postup vybavovaní rôznych záležitostí ohľadom kúpy bytu. Z našich skúseností môžeme túto RK len odporúčať.

 

Janka H. (Sp. Nová Ves) Pán Huňady bol vždy ochotný prísť a dohodnúť sa na zmenách, či pripomienkach. Predaj prebehol bez komplikácii, všetko bolo v poriadku a pripravené.

 

Spišiak (Sp. Nová Ves) S realitnou kanceláriou a maklérom pánom Huňadym som bol vcelku spokojný. Obhliadka domu prvýkrát bola dobrá, zaujal ma svojím vystupovaním, nakoniec som sa rozhodol obhliadanú nehnuteľnosť aj kúpiť. Ďalší postup bol tiež v poriadku, len žiaľ som nebol upozornený na zlú podlahu v miestnosti, na čo som prišiel až po kúpe nehnuteľnosti. To bola jediná nepostačujúca informácia.

 

Martina J. (Jalovec) Ďakujem za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti (bytu). Napriek nepriaznivým podmienkam som spokojná ako to všetko prebehlo. Odporúčam ďalším klientom spoluprácu s touto agentúrou.

 

manželia Mertinkoví (Sp. Vlachy) Bol som veľmi spokojný – rýchlosť, prístup, komunikácia.

 

manželia Garčároví (Sp. Podhradie) Odporúčali by sme na základe svojich skúseností spoluprácu s realitnou kanceláriou a menovite s Dušanom Huňadym svojim známym v okolí.

 

MVO Ľudia a voda v zast. Michal K. (Košice) Ďakujem za skvelý manažment a veľkú trpezlivosť pri predaji nehnuteľnosti v N. Repašoch. Ak by  som si mal ešte raz vyberať partnera, tak neváham požiadam tú istú firmu. Ďakujem pánovi Huňadymu.

 

Žitňanská (Rudňany) Som spokojná s rýchlosťou nového bývania veľmi oceňujem ústretovosť pri spolupráci s p. Želinským. Služby s p. Huňadym na základe mojej spokojnosti odporúčam aj iným.

 

Ján B. (Rudňany) So službami RK som spokojný a môžem odporučiť ďalším klientom. Služby s pánom Huňadym sú spoľahlivé, rýchle a kvalitné.

 

Mgr. Ladislav G. (Smižany) Predávam nehnuteľnosť prvýkrát. Som nadmieru spokojný.

 

Žingorová (Sp. Nová Ves) Spokojná so službami.

 

Jaroslav I. (Sp. Nová Ves) Vaše služby, čo sa týka kúpy nehnuteľnosti, a ďalším vybavovaním ohľadom kúpy bytu, som veľmi spokojný a odporúčam vaše služby mojim známym a priateľom.

 

Nikola B. (Sp. Vlachy) Spokojná s vykonanými službami.

 

Peter M. (Sp. Vlachy) Super.

 

Jana C. (Smižany) Ja, ako kupujúci môžem vyjadriť spokojnosť s vašou realitnou kanceláriou. Služby, ktoré ponúka nám vyhovovali a ušetrili veľa času. Realitný maklér bol veľmi ústretový a vždy jednal priamo a nezavádzal. Keďže je moja skúsenosť pozitívna určite by som túto kanceláriou aj s maklérmi odporúčala aj mojim známym.

 

manželia Vozárikoví (Sp. Nová Ves) Vážený pán Dušan Huňady, na Vašu realitnú kanceláriu sme dostali typ od rodiny, ktorá s Vami spolupracovala. Spolupráca s Vami bola veľmi, veľmi dobrá, ústretová, korektná, zabezpečená s benefitmi a hlavne veľmi rýchla. Neváhame Vás odporúčať aj ostatným našim známym. Prajeme Vám naďalej veľa pracovných a osobných úspechov. Všetko najlepšie.

 

manželia Kováčoví (Sp. Nová Ves) So službami p. Huňadyho sme boli nadmieru spokojní, dostatočne sa nám venoval a profesionálne pristupoval k naším požiadavkám. Určite do budúcna ho budeme odporúčať aj našim známym. 1 *

 

Jozef K. (Levoča) So službami realitnej kancelárie som bol počas celej doby predaja bytu nadmieru spokojný, ako aj s odbornosťou a profesionalitou realitného makléra. Služby realitnej kancelárie budem určite svojim priateľom odporúčať.

 

manželia Talároví (Levoča) Sme spokojný s prístupom a iniciatívou maklérov. Vychádzajú v ústrety klientom aj mimo pracovných hodín, čo ako zamestnaní veľmi oceňujeme. Ďakujeme za spoluprácu. Dušan Huňady. So službami sme boli spokojný, preto nemáme žiadne výhrady. Pán Huňady má profesionálny prístup a je ochotný a flexibilný. Realitnú kanceláriu by sme odporučili známym.

 

RNDr. Allan D. (Levoča) Som mimoriadne spokojný s iniciatívnosťou makléra. Aktivita a angažovanosť bola na vysokej úrovni. Čo sa týka firmy ako celku pôsobí profesionálne, minimalizuje starosti klienta.

 

Eva F. (Nové Zámky) Bola som maximálne spokojná s predajom bytu a s realitným maklérom. Ďakujem !

 

Viera M. (Sp. Nová Ves) S Vašou realitnou kanceláriou som bola veľmi spokojná. S prideleným realitným maklérom p. Huňadym som bola nad mieru spokojná. Čo sa týka odbornosti, ako aj ľudského prístupu ku klientom. Vašu realitnú kanceláriu odporúčam aj mojim známym. S pozdravom Vaša veľmi vďačná klientka.

 

Ľudmila Š. (Sp. Nová Ves) Referenciu som už písala pri predaji domu na Duklianskej ulici 45 aj teraz pri predaji chaty na Košiarnom briežku som bola veľmi spokojná rýchlym a profesionálnym prístupom pri prepise a odhlasovaní energii a ostatných záležitostí. Veľa úspechov aj v ostatných klientov, ktorých budete mať v budúcom roku.

 

Ľudmila Š. (Sp. Nová Ves) Moje vyjadrenie k sprostredkovaniu predaja nehnuteľnosti považujte súčasne aj ako poďakovanie za vysokokvalifikované služby. Veľmi si vážim ústretový prístup zo strany real. makléra p. Huňadyho. Jeho zásluhou bol predaj uskutočnený v pomerne krátkom čase. Od obhliadky nehnuteľnosti do podpísania kúpnej zmluvy trvalo niečo vyše mesiaca, čo je doba nad očakávanie všetkých spolumajiteľov predanej nehnuteľnosti. V tej dobe pán Huňady dokázal zabezpečiť všetky právne úkony, včítane získavania právoplatných splnomocnení spoluvlastníkov. Relatívne rýchlym konaním sa predišlo znehodnoteniu opusteného pozemku a zastavaných budov a zamedzilo sa stratám. O odbornosti vašej spoločnosti budeme informovať všetkých, ktorí takéto služby budú potrebovať. Ďakujeme.

 

Štefan B. (Sp. Nová Ves) So službami, ako aj prideleným maklérom som bol maximálne spokojný. Mojím záujmom bol predaj nehnuteľnosti a ten sa vďaka spoločnosti aj uskutočnil. Služby tejto realitnej kancelárie by som odporučil svojim známym. S pozdravom.

 

manželia Dutkovci (Sp. Nová Ves) So službami vašej RK sme boli veľmi spokojní, p. Huňady nás vždy včas informoval o aktuálnej situácii. Jediné, k čomu by som mala výhrady bol prístup ohľadom zálohy. Ďakujeme.

 

Ladislav G. (Letanovce) So službami Vašej firmy som bol veľmi spokojný a svojim známym Vás budem odporúčať. Ďakujem veľmi pekne za spoluprácu.

 

Lucia Š. (Nálepkovo) So službami spoločnosti som bola veľmi spokojná. Túto službu môžem len odporučiť. Realitní makléri tejto spoločnosti pracovali naozaj dôkladne a spoľahlivo. Vždy mi so všetkými dokladmi potrebnými k hypotekárnemu úveru pomohli a poradili ako to správne urobiť a týmto aj šetrili môj čas. A kúpa našej nehnuteľnosti prebehla bez problémov.

 

manželia Uhrínoví (Sp. Vlachy) So spoločnosťou sme boli veľmi spokojní. Budeme ju odporúčať všetkým našim známym, ktorí budú potrebovať takúto službu. Pracovné nasadenie makléra Dušana Huňadyho je obdivuhodné. Je to príjemný, pohotový, flexibilný maklér, ktorý vie predaj a kúpu nehnuteľnosti doviesť k spokojnosti oboch strán. Predajom našej nehnuteľnosti sa „zaoberali“ 3 roky iné realitné kancelárie, no neúspešne. Ozajstný predaj sa začal až po oslovení spoločnosti. Je to spoločnosť, ktorá vie ponúkať, prezentovať a predaj uskutočniť v krátkej dobe, bez problémov. Ďakujeme, vyriešili ste našu finančnú situáciu a inej rodine zabezpečili nový domov, z ktorého sa veľmi tešia.