(99 m2) RD NA KĽÚČ V PROCESE VÝSTAVBY - ODOVZDÁVA SA DOKONČENÝ - Huňady s.r.o.

(99 m2) RD NA KĽÚČ V PROCESE VÝSTAVBY - ODOVZDÁVA SA DOKONČENÝ

 • ACCamera.jpg
 • PREDPREDAJ DOMOV ZA UVÁDZACIE CENY !!.png
 • Vizualizácia 2.jpg
 • tepelne čerpadlo.png
 • Situácia.png
 • Pôdorys.jpg

Rodinný dom na predaj v lokalite Spišský Hrhov v Levoči

KOMPLETNÚ AKTUÁLNU PONUKU nájdete na: hunadyreality.sk

Ponúkame Vám NA PREDAJ rodinný dom v procese výstavby s pozemkom v obci Spišský Hrhov, ktorá sa nachádza iba 7 km od mesta Levoča a 6 km od diaľničného privádzača. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 99,18 m2 pozostáva z 3 samostatných izieb, obývacej miestnosti s kuchyňou, kúpeľne s toaletou, technického kútika, zádveria a samostatného WC s umývadlom.

Konštrukcia domu je z pórobetónu (Termalica), ktorej súčasťou je polystyrénové zateplenie. Stropy sú odizolované minerálnou vlnou. Strecha je plechová s hrúbkou 6 mm a najvyššou povrchovou úpravou vrátane rýn, odkvapových rúr a snehových zachytávačov. Kompletná elektroinštalácia vrátane bleskozvodov. Všetky okná v dome sú plastové trojsklá s 8 komorovým profilom. Vchodové dvere sú hliníkové. Stierky sú v celom dome vrátane stropov. Plávajúcu podlahu, dlažbu, obkladačky, sanitu, batérie, krb, zárubne, interiérové dvere, kľučky, svietidlá, elektrické zásuvky, vypínače, vonkajšiu farbu domu, kameň na fasádu si vyberáte podľa svojho vlastného vkusu a sú zarátané v celkovej cene domu.

Priali by ste si teda vystavať svoj „domov“ od základov a bez starostí? Tak už viac neváhajte a využite našu ponuku, ktorá sa len tak neodmieta! Cena na kľúč samozrejme zahŕňa DPH, všetky rozvody, projektovú dokumentáciu, stavebné povolenie, stavebné práce, vodomernú šachtu, podlahové teplovodné kúrenie s tepelným čerpadlom (vzduch - vzduch), zásobník na TÚV, teda výstavba celého domu vrátane základovej dosky, strechy a interiéru.

Ochotne Vám vyhovieme aj v prípade výstavby našich domov na Vašom pozemku. Ústretovo Vám navrhneme individuálny projekt bez poplatku po vzájomnej dohode. V cene nie je zahrnuté oplotenie pozemku a ani kuchynská linka, nakoľko je v súčasnosti široký výber a množstvo možností.

V lokalite je výborná občianska vybavenosť – obchody s potravinami, reštauračné či pohostinské zariadenia, zdravotnícke, predškolské, školské a športovo (viacúčelové ihrisko) – rekreačné zariadenia (wellness centrum, kúpalisko). V katastri obce sa nachádza aj motokrosový areál, či tenisové kurty. Každoročne sa tu konajú rôzne slávnosti a podujatia čiže nudiť sa určite nebudete ;-) Okolie ponúka široké možnosti na turistiku, cykloturistiku a bežecké lyžovanie. Územie je obsluhované pravidelnými autobusovými linkami, takže s prepravou nebudete mať Vy či Vaše ratolesti najmenšie problémy.

Ak Vás moja ponuka oslovila, rád Vás privítam na osobnej obhliadke!

Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HUŇADY REALITY. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných a kúpnych zmlúv. Ďalej uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti. V prípade potreby klientovi pomôžeme zariadiť hypotéku.

Podrobné informácie

vrátane provízie
4
99 m²
320 m²
85 m²
osobné
aktívne
áno - separovaný
verejný vodovod
230/400V
lokálny poskytovateľ
vaňa a sprchovací kút
vlastné - elektrické
Porotherm
A
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Spišský Hrhov, Levoča, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Prešovský
 • Okres Levoča
 • Mesto Spišský Hrhov
 • Druh Rodinný dom - novostavba
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0908 64 35 35
 • Pridané 16. marec 2021 11:10 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Dušan Huňady

Dušan Huňady

majiteľ realitnej kancelárie

0908 64 35 35

dusan@hunadyreality.sk

Maklér má 15 ponúk