(70 m2) RD 01 MUROVANÝ DOM NA KĽÚČ VRÁTANE POZEMKU

 • RD 01 01.jpg
 • RD 01 02.jpg
 • RD 01 pôdorys.jpg

Rodinný dom na predaj v lokalite Doľany v Levoči

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s pozemkom v obci Doľany, ktorá sa nachádza iba 7 km od mesta Levoča a 4 km od diaľničného privádzača. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 70 m2 pozostáva z 2 samostatných izieb, obývacej miestnosti, kuchyne, kúpeľne s toaletou, technického kútika a zádveria.

Konštrukcia domu je z pórobetónu (Termalica), ktorej súčasťou je polystyrénové zateplenie. Stropy sú odizolované minerálnou vlnou. Strecha je plechová s hrúbkou 6 mm a vysokou povrchovou úpravou vrátane rýn, odkvapových rúr a snehových zachytávačov. Kompletná elektroinštalácia vrátane bleskozvodov. Všetky okná v dome sú plastové trojsklá s 8 komorovým profilom. Vchodové dvere sú hliníkové. Stierky sú v celom dome vrátane stropov. Plávajúcu podlahu, dlažbu, obkladačky, sanitu, batérie, krb, zárubne, interiérové dvere, kľučky, svietidlá, elektrické zásuvky, vypínače, vonkajšiu farbu domu, kameň na fasádu si vyberáte podľa svojho vlastného vkusu.

Priali by ste si teda vystavať svoj „domov“ od základov a bez starostí? Tak už viac neváhajte a využite našu ponuku, ktorá sa len tak neodmieta! Cena na kľúč samozrejme zahŕňa DPH, všetky rozvody, projektovú dokumentáciu, stavebné povolenie, stavebné práce, vodomernú šachtu, podlahové kúrenie, úsporný elektrický kotol, zásobník na TÚV, teda výstavba celého domu vrátane základovej dosky, strechy a interiéru.

Táto ponuka je jednou z našich variant, ktoré Vám vieme nakombinovať aj s našimi pozemkami. Ochotne Vám vyhovieme aj v prípade výstavby našich domov na Vašom pozemku. Ústretovo Vám navrhneme individuálny projekt bez poplatku po vzájomnej dohode. V cene nie je zahrnuté oplotenie pozemku a ani kuchynská linka, nakoľko je v súčasnosti široký výber a množstvo možností. Čo sa týka občianskej vybavenosti, nachádza sa tu materská škôlka, obchody s potravinami, kaplnka. Územie je obsluhované pravidelnými autobusovými linkami, takže s prepravou nebudete mať vy či Vaše ratolesti najmenšie problémy.

V cene nie je zahrnuté oplotenie pozemku a aj kuchynská linka, nakoľko je v súčasnosti široký výber a množstvo možností. Čističku odpadových vôd alebo žumpu si riešia klienti vlastným výberom (cena cca od 1 000 €) avšak samotné napojenie máte už v cene.

Ak Vás moja ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte ma na telefónnom čísle 0908 64 35 35, aby sme si dohodli najbližší možný termín OSOBNEJ OBHLIADKY Vášho nového vysnívaného bývania. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných a kúpnych zmlúv. Ďalej uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti. V prípade potreby klientovi pomôžeme zariadiť hypotéku. Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HUŇADY REALITY.

Podrobné informácie

vrátane provízie
3
70 m²
465 m²
58 m²
osobné
aktívne
230/400V
B

Poloha nehnuteľnosti na mape

Doľany, Levoča, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Prešovský
 • Okres Levoča
 • Mesto Doľany
 • Druh Rodinný dom - novostavba
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0908 64 35 35
 • Pridané 25. marec 2019 12:30 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Dušan Huňady

Dušan Huňady

majiteľ realitnej kancelárie

0908 64 35 35

dusan@hunadyreality.sk

Maklér má 25 ponúk